Naujienos

Durų ir langų remonto svarba

Durų ir langų remonto svarba

Kalbant būtent apie langus ir išorines duris, verta žinoti, kad tik nuo tinkamos priežiūros priklausys, ar minėtieji gaminiai tinkamai tarnaus. Juk tai yra pagrindiniai skiriamieji objektai nuo lauko veiksnių. Tačiau tai tuo pačiu yra ir pagrindinė kliūtis, dėl kurios į Jūsų erdvę gali įsilaužti nusikaltėliai. Būtent todėl yra labai svarbu užtikrinti tinkamą langų ir durų veikimą. Kalbant apie langų remontą, jis dažniausiai susideda iš tarpinių keitimo, reguliavimo darbų, stiklo keitimo, varčios ar palangių remonto. Na, o durų remontas, paprastai yra retesnis reiškinys. Tačiau (ypač, jei duris įstatė neprofesionalai) ateityje galite susidurti su tokiomis bėdomis, kaip durų rėmo, slenksčio, rankenų, ar vyrių gedimais. Kai kuriuos darbus Jūs galite pilnai atlikti ir patys, tačiau, kam vargti, jeigu to gerai nemokate, o pas Jus į namus gali atvykti būtent šios remonto srities profesionalai?

 

Jeigu Jums namuose yra svarbu saugumas ir patogumas, langų ar durų remontas neturėtų būti atidėliojamas. Priežastys, kodėl remontas yra svarbus:

 

·         Apsauga nuo didesnio remonto ateityje. Laiku atliktas remontas apsaugo nuo tolimesnio ir brangesnio remonto. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų langai nuolatos rasoja, tai nuo lango rėmo besikaupianti drėgmė ilgainiui gali sugadinti ir palanges. Dar vėliau – net ir namų sienas, ar grindis. Jeigu turite medinius langus, tikriausiai jau žinote, kad nuolatinė jų drėgmė prišaukia pelėsį, puvimą ir kitas bėdas.

·         Energijos taupymas. Jeigu norite, kad Jūsų sąskaitos už šildymą būtų logiškos, turite užtikrinti tinkamą langų ir durų veikimą. Pavyzdžiui, jeigu durys yra negerai pritvirtintos prie rėmo, arba, jeigu yra tarpų tarp dugno apačios ir slenksčių – tai iššaukia šilumos nuostolius. Tas pats pasakytina ir apie langus – bet kokie nereikalingi tarpai tik didins Jūsų šildymo sąskaitas.

·         Saugumas. Visi Jūsų namų langai ir durys turi tinkamai užsidaryti ir užsifiksuoti. Kiekvieni gaminių trūkumai gali padėti nepageidaujamiems įsibrovėliams lengviau patekti į Jūsų namus. Taip pat reikia nepamiršti ir tinkamo spynos veikimo.

 

Mes siūlome Jums nedelsti ir kreiptis ir mus – padėsime kuo greičiau ir geriau išspręsti visas su remontu susijusias problemas.

Atgal