Naujienos

Plastikiniai langai

Plastikiniai langai

Jei vis dar dvejojate, siūlome paskaityti, kokius privalumus mums suteikia plastikiniai langai?

·         Visų pirma, tai kaina. Geriausia yra tai, kad plastikiniai langai, palyginus su teikiama kokybe, yra nebrangūs. Būtent todėl daugelio lietuvių namuose ir karaliauja šios rūšies langai. Langai iš aliuminio yra brangesni, o mediniai langai ne visada tiks prie mūsų klimato. Jiems reikalinga nuolatinė priežiūra taip pat nestorina piniginės.

·         Plastikiniai langai yra patvarūs. Yra tik nedidelė tikimybė, kad juos kažkada reikės keisti. Nebent gali prireikti tik tam tikro remonto, tačiau, jei tokie langai bus tinkamai prižiūrimi, tai ir remontas nebus dažnai reikalingas. Juk, pavyzdžiui, medieną reikia kas kelis metus perdažyti. O su plastikiniais langais apie tai galvoti nė nereikės.  Be to, plastikiniai langai visada yra parduodami ir montuojami su garantija.

·         Kiekviena namų šeimininkė pasakys – nesinori daug laiko praleisti valant langus. Gera žinia ta, kad plastikiniams langams tikrai nereikia skirti labai daug priežiūros.  Iš esmės, langus pakanka tik reguliariai nuvalyti drėgna šluoste (rėmus).

·         Plastikiniai langai suteikia puikią izoliaciją. Uždarius langus, mes namuose tikrai negirdėsime jokio gatvės triukšmo. Dėl tos pačios priežasties tokie langai puikiai taupo energijos vartojimą namuose. Už šildymą žiemą mokėsime mažiau, o namuose bus dar ir šilčiau. Galėsime pamiršti tokius senoviškus darbus, kaip langų kamšymas.

·         Žinoma, daug kas sakys, kad mediniai langai yra gražiau ir juos galima labiau priderinti prie jau esamo namų interjero. Tačiau nereikia likti stereotipiškiems ir rinktis vien tik baltas lango rėmo spalvas. Šiais laikais yra pačių įdomiausių plastikinių langų variantų. Spalvų gama yra plati. Netgi galima rinktis medžio imitacijos plastikinius langus.

Atgal