Naujienos

Prie naujų langų verta pagalvoti ir apie naujas palanges

Prie naujų langų verta pagalvoti ir apie naujas palanges

Dažnai keičiant senus langus naujais, pamirštama apie labai svarbią detalę prie langų tai – palanges. Palangės ne tik suteikia estetinį grožį, tačiau turi ir praktinės funkcijos, ant jų dažnai dedamos gėlės ar kiti aksesuarai. Tad renkantis langus ne ką mažiau svarbu atidžiai ir kruopščiai rinktis ir naujas palanges prie naujų langų.

Palangės būna dviejų tipų – išorinės (lauko) ir vidinės. Kalbant apie vidines palanges jos taip pat būna keleto tipų: impregnuotos laminuotos MDP (medžio drožlių plokštės), plastikinės (PVC), medinės, dirbtinio akmens masės ir natūralaus akmens.

Klientai dažniausiai renkasi PVC, medžio drožlių arba medines palanges. Naujos kartos palangės neblunka, jų nereikia perdažyti, nuo drėgmes jos nesideformuoja, yra labai lengvai valomos ir prižiūrimos. Žinoma palanges reikia derinti prie to iš ko yra pagaminti langai. Jei susidėjote medinius langus, žinoma, kad prie jų netiks ir nekaip žiūrėsis PVC palangė. Arba atvirkščiai, jei susidėjote plastikinius langus, prie jų netiks medinės palangės. Renkantis palanges žiūrėkite, kas tinka prie langų, nors plastikinės palangės yra pigesnės, tačiau jos visiškai netiks prie medinių langų.

Renkantis išorines palanges taip pat verta atsižvelgti ir į tai, kokioje aplinkoje jos bus montuojamos, tai yra ar toje erdvėje yra drėgna, šilta ar patalpa gerai ventiliuojama. Jei palangę renkatės dėti vonioje, siūlytume rinktis tokią, kuri yra atspari temperatūrų svyravimams, drėgmei, mechaniniams poveikiams. Ten kur yra geras šildymas ir ventiliavimas galima rinktis laminuotas impregnuoto medžio drožlių palangės

Rinktis išorines palanges yra kur kas lengviau, nes čia dažniausiai yra vienas pasirinkimas – cinkuotos skardos palangės. Naujos cinkuotos skardos palangės yra ilgaamžės, atsparios atmosferos poveikiams, nerūdija, nereikalauja ypatingos priežiūros, tokios kaip, pavyzdžiui dažymo. Išorinės (lauko) palangės langams gaminamos iš cinkuotos skardos arba, jei jos yra spalvotos, iš cinkuotos skardos, dengtos plastizoliu, poliesteriu, puralu. Galima rinktis iš tokių spalvų kaip: ruda, žalia, balta, cinko. Galimos ir kitos nestandartinės spalvos pagal RAL spalvininką. Nauja skardinė palangė puikiai puoš jūsų namo fasadą.

Renkantis tiek išorines, tiek vidines palanges, atsižvelkite į spalvą, faktūrą, kainą ir gamintoją. Kreipkitės į UAB LANGŲ SERVISO specialistus ir mes Jums padėsime išsirinkti.

Atgal