Naujienos

Įdomūs palangių pasirinkimai

Įdomūs palangių pasirinkimai

Šiuo metu palangės gali būti pagamintos iš daugelio medžiagų ir kiekviena jų gali turėti savus trūkumus ir privalumus. Kiekviena medžiaga turi savo skirtingą tarnavimo laiką ir savybes, todėl kiekvienas Jūsų pasirinkimas turi būti priimtas itin atsargiai. Dabar palangės gali būti gaminamos iš plastiko, medžio, akmens ir net iš medžio plokščių, tačiau tai nereiškia, kad kiekviena medžiaga gali tikti prie bet kokio interjero. Skiriasi ir kiekvieno kliento poreikiai, todėl specialistai turi jiems padėti priimti reikiamus namų interjero sprendimus.

Vienas iš įdomesnių pasirinkimų dabar yra medinės palangės. Tačiau verta žinoti, kad jos gali visiškai netikti Jūsų namams, jeigu juose dominuoja plastikiniai, o ne mediniai langai. Mediena pasižymi tokiais privalumais, kaip aukšta kokybė, puiki šilumos izoliacija ir ekologiškumas. Medis yra klasika, tačiau visi puikiai suprantame, kad tokioms palangėms reikės skirti daugiau priežiūros.

Palangės iš akmens taip pat yra gana įdomus pasirinkimas. Jos tarsi atneša namams savotiškos prabangos. Didžiausi privalumai – atsparumas ugniai, drėgmei, saulės spinduliams ir mažas priežiūros poreikis. Tačiau šio varianto žmonės dažnai atsisako dėl didelio svorio ir nemažų išlaidų.

Tikriausiai niekas nedrįstų paneigti, jog vis dėl to Lietuvoje ir visame pasaulyje dažniausiai yra pasirenkamos plastikinės palangės. Jos puikiai dera prie pačių populiariausių plastikinių langų namuose. Spalvos, dydžiai ir apdaila čia gali labai skirtis, todėl galima puikiai priderinti net ir išrankiausio skonio asmenims. Plastikas (pvc) turi tokias savybes, kaip atsparumas drėgmei ir temperatūrai. Mechaninis stiprumas užtikrina, kad plastikas Jums tarnaus daugybę metų. Plastikines palanges taip pat yra labai lengva prižiūrėti. Būtent dėl visų šių privalumų jos ir yra tokios populiarios.

Primename, kad renkantis palanges, pirmiausia Jums reikia įsitikinti, kad jos kuo idealiau atitiktų Jūsų namų architektūrinį stilių. Palangės gali namuose atlikti net ir baldo funkciją, todėl rinkitės atidžiai. Atminkite, kad pigiausias pasirinkimas ne visada yra geriausias. Dėl smulkesnės informacijos – kviečiame konsultuotis su „Langų serviso“ specialistais.

Mes visada esame pasiruošę padėti Jums priimti tik geriausius namų dizaino sprendimus!

Atgal