Mediniai langai ir durys

Mediniai langai ir durys

Turintys ilgametę patirtį UAB "Langų servisas" specialistai taip pat siūlo naujų ekologiškų langų ir durų iš medžio  įstatymą pagal Jūsų poreikius. Pastaruoju metu vis daugiau architektų ir dizainerių į savo klientų projektus siūlo įtraukti medinius langus/duris. Žmonės, vertinantys naturalias medžiagas savo aplinkoje, renkasi medį, siekdami sukurti jaukią aplinką, išlaikyti išskirtinį stilių. Dydžių ir formų įvairovė, plati spalvinė gama bei skirtingų rūšių medienos pasirinkimas sąlygoja vis didėjančią medinių langų/durų paklausą.

Medis "kvėpuoja", o tai padeda palaikyti oro drėgmės balansą patalpose. Langai nekaupia elektrostatinio krūvio, todėl netraukia dulkių ir jo nereikia valyti antistatinėmis priemonėmis. Langų mediena yra specialiai suklijuota, todėl jos atsparumas deformacijai atitinka pačias griežčiausias standartų normas. Skaidrūs lakai ir spalvoti medžio konservantai padeda išryškinti medžio tekstūrą ir natūralų grožį.

Siūlome Jums dvejas medinių rėmų sistemas su 68mm ir 78mm rėmo storiu iš  pasirinktos medienos (dygiuotos arba nedygiuotos pušies, maumedžio, ąžuolo, raudonmedžio ir kt.).Mediniai  langai puikiai tinka butams, ir privatiems namams. Langai atidaromi įprastiniais būdais, t. y. atidaromi į šoną išvalyti ir atverčiami. Mediniai langai gali būti kaustomi aliuminiu. Aliumininiai dangteliai montuojami taip, kad tarp jų ir medienos cirkuliuojantis oras išgarintų drėgmę ir apsaugotų medieną nuo puvimo. :

 

 

  • Mediniai langai ir durys yra ekologiški, gamybos metu impregnuoti pagal ekologiškai švarią technologiją. Medžio apdirbimui naudojamos tik natūralių medžiagų pagrindu pagamintos priemonės. Jie tinka žmonėms ypač besirūpinantiems savo sveikata.
  • Gamybinėse patalpose automatiškai užtikrinamas būtinas mikroklimatas-oro drėgnumas ir temperatūra;
  • Medis gali būti lakuojamas daugiau kaip 20 lako atspalvių, dažomas daugiau nei 200 spalvų arba dengiamas aliuminio dangteliais, kurie taip pat gali būti dažomi įvairiausiomis spalvomis arba anoduojami. Vidų bei išorę galima lakuoti arba dažyti skirtingomis spalvomis.
  • Tikslūs kampų sujungimai;
  • Galimos įvairios langų konfigūracijos (trikampio, arkos pavidalo langai).

78 mm pločio varčioje galima įdėti iki 42 mm dviejų kamerų stiklo paketą, tokio lango šilumos laidumo koeficientas gali būti iki U = 1.1 W/m2K. Standartinio 68 mm pločio lango su vienos kameros paketu - U~1.5 W/m2K, į jo varčią galima įdėti iki 32 mm pločio paketą.

Mediniai langai pasižymi gera garso izoliacija ir jie puikiai tarnauja ten, kur yra triukšminga aplinka. 78 mm profilio gaminiai pasiekia iki Rw- 48 dB.