Naujienos

Kaip užtikrinti tinkamą ventiliaciją namuose?

Kaip užtikrinti tinkamą ventiliaciją namuose?

Seniau plastikiniai langai ir durys buvo gaminami be ventiliacinių grotelių, tačiau tokie langai neužtikrina tinkamo ir žmogui palankaus klimato patalpoje. Plastikiniai langų rėmai ir sandariai užsidarančios durys sudaro puikią šilumos izoliaciją, kuri yra naudinga žiemą, tačiau vasarą, kai klimatas atšyla, per langus be ventiliacinių sunkiai patenka grynas oras, kad užtikrintume tinkamą klimatą, turime nuolatos vėdinti patalpas.

Kai namuose visiškai sandaru oro srauto cirkuliacija neretai yra nepakankama – oras „neišeina“ per ventiliacijos kanalus ar sanitarinius mazgus. Nevėdinamose namuose prisikaupia įvairių ir ne visada malonių kvapų. Nemalonūs kvapai įsigeria į minkštuosius baldus, patalynę, kilimus. Kai patalpos yra netinkamai ventiliuojamos atsiranda grėsmė ir visų nemėgiamam pelėsiui, kuris po to yra labai sunkiai pašalinamas. Neventiliuojamuose namuose ilgainiui tampa nemalonu gyventi.

UAB LANGŲ SERVISO komanda gali pasirūpinti jūsų langais be ventiliacinių grotelių ir jas sumontuoti, kad galėtumėte gyventi sveikesnėje ir gerai vėdinamoje patalpoje. Ventiliacinės grotelės atitinka visus kokybinius reikalavimus, yra ilgaamžiškos, tvirtos, lengvai prižiūrimos. Ventiliacinės grotelės padės palaikyti sveiką ir ekologišką aplinką patalpose.

Patalpose kuriose langai yra su ventiliacinėmis grotelėmis temperatūra žiemą ir vasarą yra komfortabili, kadangi ventiliacinės grotelės žiemą neįleidžia šalčio, o vasarą karštis ne taip lengvai prasiskverbia. Didelis ventiliacinių grotelių pliusas yra tas, kad patalpose yra sureguliuojamas drėgmės balansas todėl patalpose nepelija. Taip pat ventiliacinės grotelės slopina triukšmą ir yra apsaugotos nuo vagių įsilaužimo.

Galite nesiįjaudinti kad sumontavus ventiliacines groteles langas gali netekti savo pirminės išvaizdos, kadangi ventiliacines groteles pritaikome bet kokiam langui ir interjerui. Visas mūsų ventiliacines groteles pritaikome bet kokiam langui – atpjauname reikiamo ilgio iš 6 metrų. Mechanizmo spalvą prideriname prie jūsų patalpų interjero spalvos. Sumontuoti ventiliacines grotleles galima bet kurioje lango vietoje. Jeigu jums svarbu, kad ventiliacinės grotelės būtų kuo mažiau matomos – siūlome ją montuoti virš lango rėmo. Tokios ventiliacinės grotelės iš lauko pusės beveik nematomos ir atrodo tvarkingai.

Sumontuotos ventiliacinės grotelės užtikrins patikimą patalpų ventiliavimą bet kuriuo metu.

Atgal