Naujienos

Kokie yra būtini langų reguliavimo darbai?

Kokie yra būtini langų reguliavimo darbai?

Kad langai mums tarnautų ilgiau jiems reikalinga priežiūra. Svarbus langų remonto darbas yra tinkamas langų sureguliavimas. Langus reguliuoti reikia nepriklausomai nuo jų rūšies, vienodai reikia reguliuoti tiek plastikinius, tiek medinius ar aliuminius langus. Reguliarus langų reguliavimas padės išvengti papildomų su langais susijusių problemų. Taip pat reiktų nepamiršti langus sutepti, laikas nuo laiko juos pravalyti ir, žinoma, vengti elgtis taip kaip nerekomenduojama, tarkim nutarus pravėdinti patalpas tarp lango varčios ir staktos nedėti įvairių daiktų norint, kad langas neužsivertų.

Langų reguliavimu reiktų pasirūpinti keičiantis šiltajam ir šaltajam metų sezonui, kai oro temperatūra smarkiai pakinta. Kai orai atšyla ir saulė pradeda kaitinti ir langų konstrukcija plečiasi. Tad šiltuoju metų laiku sandarumą rekomenduojama, kiek sumažinti, atlaisvinant lango prispaudimą, kai šiluma veikia plastiką ir gumines lango tarpines – šios dalys ima plėstis, taigi sandarumas didėja natūraliai. Neatlaisvinus lango prispaudimo, tarpinė yra per stipriai spaudžiama ir dėl to trumpėja jos eksploatacijos laikas. Šaltuoju metų laikotarpiu viskas vyksta priešingai, metalinės ir plastikinės langų konstrukcijos traukiasi, tad lango sandarumą rekomenduojama padidinti ir langą reguliuoti taip, kad jis kuo stipriau prisispaustų. Šaltis, atvirkščiai nei karštis, mažina plastiko ir guminių tarpinių tūrį, todėl lango prisispaudimas ir sandarumas prastėja.

Langų reguliavimas vyksta keliais etapais:

Langų meistrai atvažiuoja ir nustato langų trikdžių priežastį. Dažniausiai tai būna lango pavaros gedimas, kai rankena sukasi ratu, o kartais ir visai nefunkcionuoja. Taip pat vienas iš gedimų yra viršutiniame vyrių kampe esančių žirklių gedimas, dėl kurios sutrinka varstymo funkcija, atidarant langą jis neretai ir atsiverčia.
Meistrai įvertina kokius ir kiek reguliavimo darbų reikės atlikti, langai reguliuojami specialiai tam pritaikytais įrankiais.
Atliekama langų reguliavimo procedūra (koreguojamas lango prispaudimo laipsnis bei pozicija).
Visiems savo darbams UAB „Langų servisas“ suteikia darbų garantiją.
Tik reguliari langų priežiūra nesukels papildomų problemų ir išlaidų. Langų reguliavimo darbus patikėkite, tai išmanantiems ir jau ilgą darbo patirtį turintiems UAB „Langų servisas“ specialistams ir džiaukitės ilgai tarnaujančiais langais. Atvykę meistrai pakonsultuos visais rūpimais langų klausimais.

 

 

Atgal