Naujienos

Langų reguliavimas

Langų reguliavimas

Laiku atliekamas langų reguliavimas Jums leis mėgautis visada gerai veikiančiais langais. Žinoma, pirmiausia reikia būti užtikrintiems, kad savo namuose Jūs pasirinkote tinkamus langus. Tačiau, jei jau taip atsitiko, kad po labai trumpo laiko pastebėjote tam tikrų gedimų (pavyzdžiui, pamatėte, kad prastai ar ne iki galo užsidarinėja rankena ir t.t.), vertėtų kreiptis į tikrus langų specialistus, kurie ne tik pataisytų esamas problemas, tačiau ir suteiktų profesionalias konsultacijas, kada ir kaip reikia prižiūrėti savo langus.

Langų reguliavimas, kaip ir kiti langų remonto ir priežiūros klausimai dažniausiai turėtų būti sprendžiami su šios srities specialistais, tačiau kai kuriuos smulkius darbelius tikrai galime atlikti ir patys. Daugelis žmonių, atsitikus bėdai net nesistengia remontuoti langų, o keičia juos naujais. Žinoma, jei langai jau labai seni ir savo atitarnavę, tikrai galima ir netgi rekomenduojama juos pasikeisti naujais. Tačiau visais kitais atvejais, remonto problemėlės yra išsprendžiamos. Langų reguliavimas – tai procesas, kurio metu yra sutvarkomos varčios taip, kad langui uždaryti, ar atidaryti reikėtų tik minimalių pastangų. Kai jau pajutote, kad langai sunkiau užsidaro, ar ne iki galo pasistumia rankena – pats metas kreiptis pagalbos į langų meistrus. Priklausomai, nuo langų tipo, galima reguliuoti juos ir patiems su atsuktuvu. Tereikia žinoti, ką nuo ko nuimti. Pavyzdžiui, medinius langus galiam susireguliuoti ir patiems, tačiau to paties negalime pasakyti apie plastikinius langus.

Jei Jums kyla tam tikrų klausimų, visada maloniai prašome kreiptis į mus. Esame visada pasirengę Jus pakonsultuoti, atvykti į namus ne tik sumontuoti naujus langus ir duris, tačiau ir suremontuoti senus.

Atgal