Naujienos

Mediniai langai ir durys.

Mediniai langai ir durys.

Natūraliai kyla klausimas, kodėl gi medis yra toks mėgstamas? Pirmiausia verta žinoti, kad ši medžiaga yra populiari dar nuo seno ir ji visiškai nesensta, kadangi per daugybę metų pelnė aukštus kokybės ir estetikos reitingus. Kitas puikus privalumas, kurį gali suteikti būtent mediniai langai ir durys – tai universalumas. Ko gero, tai vienintelė medžiaga, kurią galima perdažyti, kokia tik norime spalva. Tokiu būdu atsiranda galimybė turėti išskirtinį interjerą, ar eksterjerą.

Daugelis pasakytų, kad medieną yra sunku prižiūrėti. Taip, tiesa, kad mediena reikalauja dažnesnės priežiūros. Juk reikia gana dažnai perdažyti, tepti specialiais hermetikais. Tačiau estetinis skonis visada nugali. Tereikia tik žinoti, kaip tinkamai ir būtent kada tos priežiūros reikia, neužleisti pelėsio, tepti specialiais tepalais, ir tada mes tikrai galime džiaugtis pačiais gražiausiais langais savo gyvenamajame rajone. Mediena ne tik pati natūraliai turi labai daug skirtingų raštų ir spalvų, tačiau yra ir galimybė persidažyti produktus pagal savo skonį. Būtent todėl šią medžiagą, mes galime pritaikyti prie tikrai bet kokio namų interjero.

Kalbant apie medinius langus ir duris, verta paminėti, kad tai ilgaamžis produktas. Tik pažiūrėkite į apleistus ir senus vienkiemius Lietuvoje – jie vis dar turi medinius langus. Tai reiškia, kad tokie langai tarnauja daugiau nei šimtą metų. O jeigu dar ir būtų turėję pakankamai priežiūros – rezultatai būtų kur kas geresni.

Šiais laikais yra labai svarbu rūpintis ir ekologija. Užterštumo mūsų pasauliui ir taip netrūksta. O mediniai langai ir durys yra bene patys ekologiškiausi. Turėdami šiuos produktus, mes galime jaustis ramiai, kad nekenkiame aplinkai. O geriausia žinia ta, kad mediniai langai per savo ilgą tarnybos laikotarpį, netgi gali sumažinti CO2 kiekį aplinkoje. Gaminant medinius langus ir duris nėra naudojamos jokios kenksmingos medžiagos.

Kalbant apie kitus medienos privalumus, verta žinoti, kad tokie langai ir durys veikia kaip natūralus šilumos izoliatorius. Tai reiškia, kad namuose natūraliai bus šilta. Taip yra sumažinamos išlaidos šildymui, kūrenimui namuose. O ir apskritai, šie langai nėra brangesni, nei, pavyzdžiui, plastikiniai. Todėl, kiekvienam klientui rekomenduojame kuo atidžiau pagalvoti, kokius langus ir duris galima pasirinkti. O esant poreikiui – pasikonsultuoti su šios srities specialistais ir tik tada priimti sprendimus. Svarbiausia yra pagalvoti, kiek priežiūros ir laiko mes galėsime skirti savo langams ir durims.

Atgal