Naujienos

Mediniai langai: privalumai ir trūkumai

Mediniai langai: privalumai ir trūkumai

Kai kuriais atvejais nuspręsti dėl langų gali būti labai sunku, nes reikia atsižvelgti ne tik į pajamas, tačiau ir į priežiūros galimybes, teikiamus privalumus, taip pat ir į klimato sąlygas šalyje. O tarp didelės gausos langų rūšių pasirinkimo yra tikrai nesunku pasimesti. Tam ir yra reikalingi profesionalūs langų meistrai ir konsultantai. Jie visada gali Jums padėti atrasti būtent Jums tinkamą sprendimą.

Daugelis žmonių, ypač vyresnio amžiaus pasisako tik už medinius langų rėmus, kadangi nuo seno yra likusi nuomonė, kad mediniai langai yra nesenstanti klasika ir tinka prie bet kokio namų interjero. Ir tai yra tiesa. Tikras medis visada turi nepriekaištingą išvaizdą ir tai yra vienas iš jų didžiausių privalumų. Daugelis kitų langų medžiagų kuria medienos langų imitacijas. Tad, kam rinktis imitaciją, jeigu galima visada pasirinkti originalą?

Tikro medžio langai suteikia labai puikiai izoliaciją, o tai suteikia daug papildomos šilumos žiemos sezonu. Vasaros sezonu – tai yra taip pat privalumas – tuomet namai būna vėsesni ir netenka leipti karštyje. Šis privalumas automatiškai sukuria kitą privalumą – tai juk ne tik komfortas, o ir mažesni šildymo kaštai ir didelis pinigų sutaupymas Jums.

Kitas svarbus privalumas šiais laikais yra ekologija. Mes tiesiog privalome rūpintis ekologijos klausimu, kadangi taršos šiais laikais ir taip netrūksta. Gera žinia, kad mediniai langai yra patys ekologiškiausi. Medis – tai atsinaujinantis išteklius ir jis niekada neatsidurs sąvartyne. Prisidėdami prie aplinkos išsaugojimo – mes visada darome gerą darbą pasauliui.

Prižiūrimi mediniai langai Jums laikys visą gyvenimą. Tai amžina medžiaga, kuri nenusidėvės. Jie nerūdija ir nepelyja – jeigu tik mokame jais tinkamai rūpintis. O jeigu jau labai norite būti šiuolaikiški, galima pasirinkti medienos plaušų langus. Tai yra mediniai langų rėmai, kurių išorė yra padengiama plastiku ar aliuminiu. Na, o tikrus medinius langus visada galima perdažyti, keisti jų spalvas, todėl tai ir yra nesenstantis pasirinkimas.

Kalbant apie medinių langų trūkumus, verta paminėti, kad jie yra šiek tiek brangūs. Jiems reikia daugiau priežiūros (ypač kalbant apie dažymą). Taip pat, jei nemokėsite jų tinkamai prižiūrėti – jie gali imti pelyti, deformuotis. Tačiau dėl priežiūros – mes rekomenduojame visada pasikonsultuoti su specialistais. Dabar yra tiek daug priemonių nuo pelėsio ir kitų blogybių – kad tereikia tik žinoti, kokias priemones naudoti ir laiku jas pasitelkti.

Pateikiant išvadas, mes galime Jums patarti tik tai, kad visada konsultuokitės su mūsų specialistais ir jie Jums tikrai suteiks geriausių variantų pasirinkimus.

Atgal