Naujienos

KOKYBIŠKI STIKLO PAKETAI – NAMŲ ŠVIESOS IR ŠILUMOS GARANTAS

KOKYBIŠKI STIKLO PAKETAI – NAMŲ ŠVIESOS IR ŠILUMOS GARANTAS

Modernios architektūros objektuose stulbinantį stiklo konstrukcijų populiarumo augimą lemia vis tobulėjančios, vis šiuolaikiskesnės stiklo apdorojimo, langų ir stiklo paketų gamybos galimybės. Platus įvairių charakteristikų stiklo paketų pasirinkimas atveria kelius inovatyviausių sprendimų įgyvendinimui, suteikia laisvę patiems sudėtingiausiems, originaliausiems statinių projektams vykdyti ir neįtikėčiausias vizijas gali paversti realybe.

 Kad ir kokį pastatą įrenginėtumėte, nenuginčijamai, kokybiški langai bei stiklo paketai yra vieni svarbiausių dalykų. Tik teisingiausiam sprendimui rasti reikia skirti šiek tiek laiko ir pastangų. Suprantama, informacijos apie langus ir stiklo paketus galite rasti daug ir labai įvairios, tačiau pasirinkimų gausoje lengva pasiklysti. Dažnai gali iškilti klausimas, kaip nesusipainioti renkantis iš gausaus pasiūlymų asortimento, į kokias stiklo paketo charakteristikas verta atkreipti dėmesį? Pabandykime, kartu tai aptarti.

Svarbiausia žinoti, kad tinkamai parinkti stiklo paketai turi užtikrinti:

·         Kokybišką šviesos ir šilumos laidumą, t. y. garantuotų, kad į patalpas patektų kuo daugiau natūralios šviesos ir šilumos, tuo tarpu būtų neprarandamas viduje esantis šilumos  kiekis.

·         Puikias garso izoliavimo savybes, juntamai sumažinti iš aplinkos sklindantį triukšmą.

·         Atsparumą mechaniniams veiksmams, sustiprinti jūsų namų saugumą.

·         Patogią, daug pastangų nereikalaujančią priežiūrą.

Bene, reikšmingiausia iš aukščiau išvardintų stiklo paketų savybių yra šviesos ir šilumos laidumas. Juk kurdami savo aplinką siekiame, kad ji būtų funkcionali ir ekonomiškai naudinga. Taigi, pirmiausia norime, kad stiklo paketai taupytų šilumą, kuo mažiau praleistų šalčio, vėjo iš išorinės aplinkos ir neleistų sklisti lauk viduje esančiai šilumai. Langų termoizoliacines savybes nusako stiklo paketų šilumos perdavimo koeficientas. O šviesos laidumo charakteristika apibūdina, koks yra stiklo paketo pralaidumo šviesai ir šviesos atpindėjimo procentas.

Kaip pasirinkti stiklo paketai izoliuos garsą galima spręsti pagal garso izoliacijos indeksą, kuris parodo, kokia išorės keliamo triukšmo dalis pateks į patalpos vidų. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad stiklo paketo kameros gali rezonuoti sklindantį garsą. Vadinasi, dviejų stiklo kamerų stiklo paketai garsą gali rezonuoti dvigubai negu vienos kameros stiklo paketai.

Atsparumą mechaniniams veiksniams garantuoja stiklo paketams gaminti naudojams šiuolaikinėmis technologijomis apdorotas grūdintas stiklas. Aukštoje temperatūroje grūdinamo stiklo atsparumas padidėja  net iki 7 kartų, tad jis gerai atlaiko smūgius, kitus mechaninius aplinkos veiksnius, apsunkina patekimą į pastato vidų. Net ir dūžio metu, subyrėjęs į smulkias, neaštrias daleles, mažina riziką susižeisti. Be to grūdintas stiklas lieka atparus sprogimų ar kilusio gaisro metu.

Besirenkant stiklo paketus, tikriausiai, teko susidurti su skirtinga stiklo paketų apibūdinimo sistema ir nuo to priklausančius jų pavadinimus. Pagal konstrukciją stiklo paketai skirstomi dvejopai. Vienu atveju paketai gali būti skirstomi į dvistiklius, tristiklius, keturstiklius, priklausomai nuo paketą sudarančių stiklų kiekio. Kitu atveju skirstoma pagal pakete esančių kamerų, t.y. tarpų tarp stiklų kiekį, atitinkamai vadinami vienkameriniais, dvikameriniais ar trikameriniais stiklo paketais. Tarp stiklų esanti kamera pagaminama ir užpildoma specialiomis medžiagomis, sugeriančiomis drėgmę ir mažinančiomis galimą langų rasojimą. Galimas skirtingas tarpo tarp stiklų plotis. Bene, populiariausi, dažniausiai gyvenamiesiems namams, butams, biurams, kitiems visuomeninės paskirties pastatams, nereikalaujantiems specifinių sąlygų pasirenkami dvikameriniai stiklo paketai. Tai įtakoja mūsų gyvenamąjai aplinkai ir oro sąlygoms optimaliausiai tinkantys šviesos pralaidumo ir šilumos taupymo rodikliai.

Kad kiltų kuo mažiau rūpesčių, ieškant labiausiai individualius poreikius atitinkančių stiklo paketų, o rezultatas džiugintų, kreipkitės į šios srities specialistus. Mūsų komandoje dirbantys profesionalai geranoriškai atsakys į visus su stiklo paketais susijusius klausimus, atidžiai išanalizuos jūsų pageidavimus bei pasiūlys geriausius sprendimus, operatyviai atliks reikiamus darbus ir suteiks jiems garantiją.

Atgal