Naujienos

Langų rasojimas. Ar naujas stiklo paketas gali išspręsti šią problemą?

Langų rasojimas. Ar naujas stiklo paketas gali išspręsti šią problemą?

Su langų rasojimo problema susiduria dažnas, ypač šaltuoju metų periodu, kai viduje šilta, o už lango šąla. Rasojantys langai namuose ne tik mažina matomumą, dienos šviesos pralaidumą patalpoje, tačiau ir sukuria daug akivaizdesnes praktines problemas – vanduo, subėgęs ant palangės arba šlapios užuolaidos tikrai neprideda džiaugsmo dėl aukštesnės temperatūros patalpoje. Taip pat dėl susidariusio drėgno klimato namuose, kambarių kampuose pradeda atsirasti pelėsis, kuris tikrai nedžiugina.

Anksčiau gyvenome su mediniais langais, kurie patalpoje savaime užtikrino vėdinimą, kadangi oras eidavo per visur: per sudūrimus ties stiklo kraštu, per nesandarias tarpines, per pakulas. Tad su tokiomis problemomis susidūrėme tik langus pakeitę naujais plastikiniais langais.

Pakeitus langus į sandaresnius plastikinius, susikaupusiai drėgmei sunkiau palikti patalpas ir drėgmė kaupiasi kambario viduje. Pasibaigus naujų langų montavimo darbams drėgmės lygis patalpoje pradeda kilti ir pasiekia tokią ribą prie, kurios mes nesame pripratę savo bute.

Langų rasojimas, tai problema su kuria reikia kovoti. Tačiau tam, kad būtų atrastas tinkamas jos sprendimo būdas, turi būti įvardintos konkrečios langų rasojimą lemiančios priežastys.

Vienas langų rasojimo problemos sprendimas gali būti šiltesnio stiklo paketo pakeitimas jūsų plastikiniuose languose. Drėgmė visada nusėda ten, kur yra šalčiausia, tai yra vadinamame „nuliniame taške“. Tad kuo šiltesnis stiklo paketo paviršius sąlyčio su vandens garais taške, tuo rečiau teks matyti aprasojusius langus.

Stiklo paketo keitimas sudėtingas darbas, reikalaujantis profesionalių įgūdžių. Nuo to ar teisingai bus išmatuotas ir įstatytas stiklo paketas priklausys tolimesnis Jūsų lango tarnavimo efektyvumas. Stiklo paketo keitimo kaina priklauso nuo stiklų skaičiaus, jų spalvos ir kitų specifinių faktorių. Tad nusprendę pakeisti stiklo paketą į šiltesnį – kreipkitės į profesionalus, kurie greitai ir profesionaliai atliks stiklinimo darbus ir suteiks garantiją.

Atgal